"Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego wciąż nosze ze sobą aparat i dlaczego robię zdjęcia.

Wówczas odpowiadam pytając, a dlaczego Ty jesz?”

Chęć uwiecznienia chwil spędzonych z naszymi mniejszymi braćmi popchnęła mnie po aparat. Tak zaczęła się moja przygoda z fotografią. W swoich zdjęciach staram się pokazać swoich modeli jak najbardziej naturalnie. Fotografując staram się wcielać w umysł zwierzaka, pomaga mi to przewidzieć jego następny ruch dzięki czemu jestem w stanie wcisnąć spust migawki w odpowiednim momencie. Przez swoje prace chce pokazać sposób w jaki postrzegam te cudowne stworzenia i pokazać Wam ich magiczną stronę, której większość z nas, ludzi, nie dostrzega...    

 

"Dobre zdjęcie to nie takie, które spełnia wszystkie podręcznikowe zasady, ale takie, które wywołuje u widzów emocje, każe się zatrzymywać, pomyśleć i w efekcie zapada w pamięć."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od jakiegoś czasu tez próbuję swoich sił w grafikach :) to dla mnie typowo zabawa i reklama własnych miotów jako zapowiedz i np prezentacja szeniąt. Kilku osobom przypadły moje pracy do gustu więc galeria rozszerzyła się równiez o inne rasy :) gdybyście mieli ochotę mozecie je obejrzeć TUTAJ :)